25 maja, 2024

Najlepiej ubrani celebryci w te wakacje

Jeśli ktoś nauczył się czegoś od paparazzi, to tego, że dobry wygląd to praca 24/7. Niezależnie od tego, czy wylegują się w swojej rezydencji, czy cieszą się słonecznym dniem na plaży, celebryci zawsze są ubrani jak najlepiej, nawet gdy po prostu się relaksują.

 

Zawsze jest zabawnie zobaczyć, które gwiazdy mają na sobie co w tym sezonie. W sierpniu było mnóstwo najlepiej ubranych osób! Prześledźmy kilka z naszych ulubionych.

 

Jedną z naszych ulubionych fashionistek jest Ciara. Zawsze wygląda świetnie, niezależnie od tego, czy jest ze swoim uroczym synem Future, czy bawi się na imprezie. Uwielbiamy minimalistyczny, elegancki styl, który zaprezentowała podczas ostatniego występu w The Tonight Show. Ciara wyglądała pięknie w białym crop topie i spódnicy z odważnymi paskami i błyszczącymi paskami – biel naprawdę sprawiła, że wyróżniała się na czarnym tle. Do tego dobrała proste diamentowe kolczyki i ognistą czerwoną szminkę. Jej wygląd był prosty, ale uderzający.

 

Bardzo podobał nam się również widok Taylor Swift, która wyglądała jak zawsze uroczo w Nowym Jorku – jej strój był tak jasny i wesoły, jak można się było spodziewać, biorąc pod uwagę, że brała udział w Fashion Week . Miała na sobie piękny żółty kombinezon.