15 kwietnia, 2024

Hodowanie warzyw w ogródku

Kocham ogrodnictwo, ale nienawidzę kopania. Jestem pewien, że jest to coś, z czym mogą się identyfikować wszyscy ogrodnicy. Na szczęście znalazłem rozwiązanie mojego problemu z kopaniem: podwyższone grządki ogrodowe. Na moim małym podwórku zbudowałem dwa boksy o wymiarach 4 stopy na 8 stóp, które są wysokie na około 2 stopy. To szybki projekt i nie wymaga żadnych skomplikowanych umiejętności stolarskich, więc każdy może to zrobić!

 

Jeśli jesteś zainteresowany ogrodnictwem, ale nie masz zbyt wiele miejsca w swoim domu, sprawdź kilka innych pomysłów na rozpoczęcie ogrodu w budżecie. Będziesz zaskoczony, co można uprawiać z niewielką przestrzenią!

Mój mąż i ja jesteśmy dwójką ludzi, którzy kochają jedzenie, ale nie wiedzieliśmy zbyt wiele o ogrodnictwie, kiedy kupiliśmy nasz dom kilka lat temu. Wiedzieliśmy, że chcemy uprawiać niektóre warzywa i zioła, ale nie byliśmy pewni, ile miejsca będą potrzebować ani skąd będziemy wiedzieć, że nadszedł czas na ich zbiór. Na szczęście nasze doświadczenie jest świetnym przykładem na to, że każdy może zacząć uprawiać swoje warzywa – nawet jeśli jesteś taki jak my i nie masz pojęcia, co robisz!

Dowiedz się więcej: happywalls.pl