25 czerwca, 2024

Wspólna integracja

Integracja online pomysły to coraz częstsze zjawisko, które można spotkać nie tylko w wielkich korporacjach, ale również w mniejszych firmach. Jak może przebiegać integracja online pomysły? Każdy pracodawca, który zdecydował się na pracę zdalną swoich pracowników powinien zainteresować się takimi pomysłami, co pomoże mu stworzyć dobry i zgrany zespół pracowników.

Ruch to zdrowie! Również, jeżeli chodzi o pracę zdalną. Czas na to, aby zmobilizować swoich pracowników do ruchu. Wspólny trening, zamiast siedzenia przed komputerem, to bardzo ciekawa sprawa. Może raz w tygodniu warto zorganizować spotkanie online z trenerem personalnym, który poprowadzi trening dla wszystkich osób będących na łączach? Wielu pracowników na pewno ucieszy się z możliwości wzięcia udziału w takim treningu.

Może nie jest to pomysł na wspólną integracje, ale jako pracodawcy możemy wyjść z inicjatywą …prezentową. Nie chodzi tu o fundowanie drogich prezentów, ale coraz bardziej popularna jest inicjatywa wysyłania do swoich podwładnych paczek z owocami i warzywami z przepisami. Na ich podstawie można zrobić przepyszne soki, smoothie, które pomogą zadbać o zdrowie wszystkim pracownikom. Zawsze można umówić się także na spotkanie online w kuchni, dzięki czemu takie koktajle zdrowotne będzie można wspólnie przygotować.

Jak może jeszcze wyglądać integracja online pomysłySkoro już o kuchni mowa, to można zaprosić swoich pracowników na spotkanie z dobrym mistrzem kuchni. Nie musi to być koniecznie osoba z pierwszych stron gazet, ale inna osoba, która dobrze zna się na gotowaniu. Oczywiście, nie ma być to tylko spotkanie i pogadanka, ale aktywne gotowanie online. Każdy w swojej kuchni “pod okiem” dobrego kucharza będzie miał szansę na przygotowanie smacznego dania. W takich przypadkach najlepiej wypadają spotkania tematyczne.