25 maja, 2024

Rowery elektryczne Unibike

Źródło: https://immotion.pl/

Rowery elektryczne Unibike wyróżniają się bardzo zaawansowaną konstrukcją. Poszczególne modele korzystają z rozwiązań znanych na całym świecie, jak chociażby automatyczna zmiana biegów w przerzutce wewnętrznej. Wspomagane elektrycznie jednoślady Unibike wyposażane są także w napęd realizowany za pomocą paska zębatego, wyróżniającego się trwałością znacznie wyższą niż u konkurencji. Sercem e-bike’ów marki Unibike jest natomiast silnik w mechanizmie korbowym Shimano.

Solidna rama i renomowane amortyzatory

W konstrukcjach elektrycznych Unibike stosowane są ramy o niskiej wadze, a przy tym dużej trwałości. Wysoka jakość tego sprawia, że producent oferuje klientom przedłużenie gwarancji na ten element o nawet dożywotnio. W jednośladach elektrycznych Unibike od lat stosowane są amortyzatory firmy SR Suntour. Firma ta zapewnia pojazdom odpowiednie walory użytkowe, a także podnosi bezpieczeństwo jazdy.

Wysokiej klasy napęd

Istotnym elementem każdego e-bike’u jest napęd, który wpływa bezpośrednio na wrażenia z jazdy. Liderem w dziedzinie produkcji tego komponentu jest Shimano. Napęd tej marki znajduje się w większości rowerów Unibike. Dotyczy to zarówno przerzutek, jak i mechanizmu korbowego czy łańcucha. Komponenty Shimano gwarantują doskonałą współpracę poszczególnych elementów podczas zmiany przełożenia. W przypadku braku odpowiednika w ofercie tej marki, Unibike korzysta z zamienników nieodbiegających jakościowo od oryginału.