25 maja, 2024

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ I MEBLI W JEDNYM PROGRAMIE

Meble i wnętrza najlepiej jest projektować w jednym programie. KD MAX jest w pełni zaawansowanym i profesjonalnym narzędziem, które posiada takie funkcje jak m.in. tworzenie wnęk, klonowanie obiektów czy rozbudowany moduł tworzenia korpusów to elementy, które tworzą z tego programy narzędzie dbające o każdy szczegół i detal. Program do projektowania mebli KD MAX to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zwiększyć efektywność swojej pracy, a także wprowadzić znaczne elementy jej automatyzacji.

KD MAX to narzędzie, które pozwoli projektantowi w pełni odzwierciedlić jego koncepcję, a także pozwoli na dostęp do wszystkich niezbędnych elementów i schematów. Projektowanie kuchni, sypialnie staje się dużo bardziej intuicyjne, a dzięki zautomatyzowaniu pewnych powtarzalnych czynności, projektant ma dużo więcej przestrzeni na działania kreatywne. Program ten jest uznawany zarówno za program do projektowania wnętrz, jak i program do projektowania mebli, a jego specjalistyczne funkcje czynią z niego wielofunkcyjne i kompleksowe narzędzie. Niezależnie od tego, czy program ten stanie się wyborem projektanta wnętrz, czy przedstawiciela branży stolarskiej to w obu tych przypadkach zapewni pewne i kompleksowe rozwiązanie.

Projektowanie wnętrz jest nieodłącznie związane z projektowaniem mebli – jedno nie może istnieć bez drugiego. Dobrze zaprojektowane wnętrze jest spójne i harmonijne. Przy poszukiwaniu odpowiedniego oprogramowania dla projektanta dobrze jest zadbać o narzędzie, które będzie wielofunkcyjne i zapewni możliwość pracy w tych dwóch, powiązanych ze sobą trybach. Wizualizacje i wnętrza i stworzone w ten sposób gwarantują zadowolenie i zgodność z wizją klientów.