14 kwietnia, 2024

Powracający styl lat 2000!

Jeśli jesteś dziewczyną, która dorastała w latach 2000, prawdopodobnie czujesz się trochę nostalgicznie za trendami stylistycznymi swojej młodości. Szczególny element mody, który niedawno dokonał odrodzenia, to kurtka cropped, znana również jako kurtka bolero. Te kurtki cropped są zazwyczaj krótkie, aby nie sięgać do talii, i mogą być noszone z każdym strojem, który potrzebuje dodatkowego polotu!

W ostatnich latach, kurtki cropped były widoczne na stylowych gwiazdach, takich jak Rihanna i Solange Knowles. Teraz, gdy ten trend z przeszłości powraca, kobiety na całym świecie kupują bolerka, aby nosić je na ubraniach lub nawet pod marynarkami. Płaszcze tego typu są idealne na chłodne dni, ale mogą być również noszone wiosną i latem, jeśli są sparowane z ładnymi sukienkami lub spódnicami.

Dla tych, którzy nie mają ochoty wydawać dużo pieniędzy na bolerka i chcieliby wypróbować ten trend bez konieczności kupowania całej kurtki, dobrym rozwiązaniem może być kupienie ich w innej formie – jako topów! Istnieje wiele koszul, które mają rękawy w stylu bolerka i są idealne do noszenia pod blezery, kardigany, a nawet kurtki dżinsowe. W ten sposób możesz poprawić swoją modę, jednocześnie oszczędzając pieniądze. Więcej na joysy.pl