25 maja, 2024

Obserwujący na Facebooku – zatroszcz się o nich i osiągnij swój cel

Jeśli zależy nam na tym, aby obserwujący na Facebook cały czas nas zaskakiwali. Obserwujący na Facebook https://kup-komentarze.pl/produkt/widzowie-live-facebook/ są po części naszą reklamą. Mówi się nie od dzisiaj, że im jest ich więcej, tym lepiej.

Jeśli chcemy zyskać obserwujących, to nie ma prostszej drogi niż wysyłanie zaproszenia swoim znajomym. Na pewno nie obrażą się. Może ktoś z nich będzie zainteresowanych tym, co oferujemy u siebie. Poprośmy ich także o udostępnienie dalej strony. W taki sposób drogą tak zwaną paciorkową dotrzemy do swoich odbiorców potencjalnych. Jednak to jeszcze nie wszystko. Pamiętajmy o tym, że wiele osób zagląda na naszą stronę na Facebooku, a nas nie obserwuje. Zajrzyjmy do reakcji przy swoich postach i wyślijmy zaproszenia do polubienia osobom, które pod naszym wpisem zostawiły like’a.

Musimy wykorzystać swoją stronę internetową jako drogę prostą do polubienia naszego fb. Wystarczy, że ją uzupełnimy o wtyczkę “Lubię to”, a na pewno się znajdą osoby, które skorzystają z chęcią z tejże szybkiej opcji. W końcu to dzięki niej będą z nowościami na bieżąco na naszym Facebooku.

Poza działaniami w Internecie, działasz również stacjonarnie? Jest to naprawdę świetna okazja, aby swoich klientów poinformować na żywo o istnieniu fanpage’a. Wystarczy dosłownie plakat, oznaczenie na ulotce, wizytówce, czy też umieszczenie kody QR w miejscu dostępnym. Zachęćmy swoich klientów do polubienia strony, oferując im zniżki specjalne, czy też poinformujmy ich, że na Facebooku zamieszczamy bardzo często promocje.