15 kwietnia, 2024

Zgrzewarka wielopunktowa

Możemy zauważyć, że obecnie rynek naprawdę dynamicznie się rozwija i systematycznie pojawiają się różnego rodzaju ciekawe urządzenia, takie jak na przykład zgrzewarki wielopunktowe. Warto wiedzieć, ze te właśnie urządzenia przeznaczone są do zgrzewania oporowego prętów, które zostały wyprodukowane z zastosowaniem stali niskowęglowe. Niestety powszechnie tego typu urządzenia nie znajdują się w sprzedaży, ponieważ zazwyczaj robione są na zamówienie klienta.

Zgrzewarki wielopunktowe – co trzeba wiedzieć na ich temat?

Jak już wspomniano, zgrzewarki wielopunktowe https://wirautomation.pl/realizacje-zgrzewarka-wielopunktowa/ , są produkowane tylko na życzenie klienta. Wiele firm, ma w swojej ofercie, zarówno zgrzewarki do prądu stałego, jak również do prądu zmiennego, a to na jaki model się zdecydujemy, to zależy tylko i wyłącznie od nas. Parametry zgrzewania siak, takie jak na przykład czas zgrzewania, prąd zgrzewania, czy też inne parametry procesowe, zawsze są ustawiane wykorzystując do tego specjalistyczny program sterujący. Profesjonalna aplikacja, która steruje zgrzewarką jest bardzo prosta w obsłudze.

Zgrzewarki wielopunktowe do siatek zbrojeniowych

Teraz, znajdziemy na rynku wiele różnego rodzaju firm, które specjalizują się właśnie w produkowaniu zgrzewarek wielopunktowych, które zawsze są dostosowane stosownie do potrzeb klienta. Takie właśnie urządzenia, są wyposażone w specjalistyczne transformatory toroidalne, programowalne kontrolery, jak również dotykowe panele operatorskie. Zdecydowana większość firm oferuje także zgrzewarki automatyczne, jakie mają podajniki ruchu, jak również zgrzewarki półautomatyczne, które są stosowane na przykład do produkowania siatek zbrojeniowych.