20 lipca, 2024

Wygodna bielizna damska, a więc jaka?

Dobrze dopasowana damska bielizna erotyczna jest w stanie zrobić wielkie cuda. Nic zatem nadzwyczajnego, iż każda kobieta tak dużo uwagi przykłada do tego, co ma na sobie w łóżku. Kłopot natomiast w tymże, iż jest to bielizna całkowicie odmienna od pięknej męskiej bielizny. Nie jedynie pod względem stylu, ale przede wszystkim wyboru. Wszystek facet wie, iż pi ękna bielizna męska to w dużej mierze po prostu slipy czy także stringi.

Kiedy nosić bieliznę wyszczuplającą?

Bielizna damska https://maybella.pl/collections/bielizna-damska wyszczuplająca to błyskawiczny sposób na naprawę figury. Można dzięki niej wysmuklić uda, zwiększyć pośladki, spłaszczyć brzuch. Pasuje do pań o każdej figurze. Korzystają spośród niej panie z wadami sylwetki lub świeżo upieczone mamy, jakich sylwetka nie powróciła do stanu sprzed ciąży. Bielizna wyszczuplająca jest zwłaszcza zalecana pod suknie rodzaju bodycon, opasujące dokładnie ciało, koktajlowe kreacje, kiecki ołówkowe, dostosowane spodnie. Należałoby wiedzieć, iż bielizny niezwykle bardzo kształtującej figurę – z zawartością przeszło 20% miękkich dzianin nie mogą być noszone zbyt często.

Majtki

Stringi, więc niezwykle skąpe majtki z wąskim paskiem z tyłu – to rodzaj, jaki doskonały jest do dostosowanych spodni oraz spódnic. Dzięki niemu nie powstaną na materiale żadne niszczące zgrubienia czy fale. Należałoby natomiast zastrzec, iż stringi powinny mieć jedynie kobiety o niezwykle zgrabnych pośladkach. Figi to niezwykle popularne oraz popularne majteczki, więc pełne z przodu oraz nieco wycięte z tyłu. Dużo pań ma we własnej szafie z bielizną jedynie figi, w dodatku wielokrotnie są to nie najnowsze egzemplarze.