25 czerwca, 2024

Unikat Real Estate

Źródło: https://unikat.realestate/

W Unikat zajmujemy się pełnym procesem nabywania, sprzedaży lub najmu nieruchomości. Posiadamy w tej dziedzinie odpowiednią wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają zagwarantować naszym klientom pełne bezpieczeństwo od momentu powierzenia nam zadania, aż po finalizację transakcji z zapewnieniem profesjonalnej obsługi. Dzięki uważnemu monitoringowi rynku jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedniego nabywcę dla każdej nieruchomości w satysfakcjonującej cenie.

Co nas wyróżnia?

Kultura naszej agencji czerpie z tradycyjnych wartości. Liczy się dla nas człowiek i etos pracy – jakość obsługi, zrozumienie potrzeb, a w efekcie maksymalne zadowolenie naszych klientów. Jednocześnie staramy się dbać o rozwój, śledzić najnowsze trendy i wybierać to, co najbardziej przyjazne użytkownikom danego rozwiązania. Nowoczesność daje nam niespotykane wcześniej możliwości technologiczne w zakresie gromadzenia danych do ofert oraz tworzenia interaktywnie zarządzanego procesu wyszukiwania nieruchomości dla klientów. W naszej firmie rozumiemy, że cały proces związany z podjęciem decyzji o domu na sprzedaż, przygotowaniem i wystawieniem oferty, obsługiwaniem zapytań telefonicznych, umawianiem spotkań, oprowadzaniem czy dopełnianiem formalności notarialnych i finansowych potrafi być niezwykle czasochłonny i męczący. Dlatego zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie i sprawiamy, że cały proces przebiega o wiele łatwiej i spokojniej. Traktujemy wszystkich naszych klientów w sposób indywidualny i otaczamy potrzebnym wsparciem. W naszej agencji zawsze staramy się kłaść nacisk na zrozumienie odmiennych potrzeb trafiających do nas osób, które poszukują idealnie dopasowanego miejsca do życia.

Nasza historia

Nasza firma posiada polsko-brytyjskie korzenie. Mieszkaliśmy, pracowaliśmy i studiowaliśmy w Londynie i Warszawie. Naszym celem jest teraz wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie na Warszawskim rynku nieruchomości. Proponujemy nową jakość usług dostosowaną do współczesnych warunków i oczekiwań klientów. Korzystając z własnych doświadczeń i ekspertyzy czołowych firm z Wielkiej Brytanii, zbudowaliśmy model działania agencji nieruchomości gwarantujący najwyższą skuteczność w dopasowywaniu obiektów mieszkalnych do profilu potrzeb zainteresowanych. Zapewniamy dogłębną analizę potrzeb i oczekiwań naszych klientów w oparciu o oryginalnie stworzoną metodologię przeprowadzanych z nimi wywiadów. To pozwala nam na przygotowanie najlepiej dopasowanych do wymagań ofert. U podstaw działania naszej agencji leży zgrany zespół, w którym panuje atmosfera wzajemnego szacunku, zrozumienia i dążenia do zapewnienia klientom najwyższej jakości usług. Stawiamy na dobrze przeszkolone osoby i ich profesjonalizm, i dlatego przykładamy ogromną wagę do szkoleń wewnątrz naszej firmy.

Nasza oferta

W naszej agencji obsługujemy klientów, którzy chcą sprzedać, kupić, a także wynająć swoją nieruchomość. Posiadamy doświadczenie w każdej z tych dziedzin. Pomagamy znaleźć naszym klientom ich wymarzone lokum, ale także zajmujemy się poszukiwaniem potencjalnych nabywców nieruchomości. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego nie pokazujemy im obiektów, które rozmijają się z ich wyobrażeniami o nieruchomości dedykowanej do ich potrzeb. Zawsze starannie selekcjonujemy nieruchomości i pokazujemy tylko to, co według naszej wiedzy i analizy oczekiwań może autentycznie zainteresować klienta. Jesteśmy w stanie znaleźć także odpowiedniego najemcę dla każdej nieruchomości. Współpracujemy pod tym kątem z właścicielami domów, mieszkań oraz przestrzeni biurowych i przemysłowych. Znajdujemy rozwiązania dla firm oraz dla właścicieli nieruchomości zainteresowanych wynajmem na okres krótszy niż 6 miesięcy.

Nasza siedziba znajduje się na starym Żoliborzu, przy ulicy Pogonowskiego 18, gdzie czekamy na naszych klientów, aby omówić ich oczekiwania wobec poszukiwanej nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu osoby mające nieruchomość na sprzedaż lub wynajem na Żoliborzu i w innych dzielnicach Warszawy, a także osoby dopiero poszukujące swojego wymarzonego lokum. Chętnie wesprzemy każdego klienta. Cały proces przeprowadzamy dyskretnie, profesjonalnie oraz kompleksowo. Mamy niezbędną wiedzę, narzędzia, doświadczenie i wymierne sukcesy, by przeprowadzić cały proces profesjonalnie.