25 maja, 2024

Skanowanie 3D zabytków

Skanowanie 3D zabytków – przeprowadzenie inwentaryzacji budynków i stworzenie ich cyfrowego zapisu z niemalże natychmiastowym dostępem do interesujących nas danych jeszcze nigdy nie było tak proste. Skanowanie 3D obiektów budowlanych, środków transportu, a także na potrzeby budownictwa w całej Polsce to tylko najważniejsze operacje, jakie możesz wykonać z użyciem naszych skanerów. Przeprowadzenie sprawnej, miarodajnej i w pełni profesjonalnej inwentaryzacji obiektów budowlanych z dedykowanymi do tego skanerami 3D przebiega bardzo szybko i daje nam gwarancję, że uchwyciliśmy wszystkie, istotne dane.

W VPI Polska stawiamy na kompleksowe usługi, dlatego dla naszych klientów oferujemy analizy stanu budynków, a wraz z nimi badanie ich pionów i poziomów, a także inwentaryzacje instalacji i konstrukcji. Pomagamy wykryć pierwsze sygnały, które mogłyby świadczyć o ryzyku zaistnienia potencjalnych kolizji, co pozwala uniknąć ponoszenia nieprzewidzianych i nieplanowych kosztów, jakie mogłyby wynikać z uszkodzeń. Pod pojęciem wykonywanej przez nas „inwentaryzacji zabytków” kryje się coś zdecydowanie więcej niż samo ich zliczanie i opisywanie. Tworzymy precyzyjną i w pełni profesjonalną dokumentację, przygotowujemy wirtualne spacery, które w ostatnim czasie bardzo wyraźnie zyskują na znaczeniu, a także kreujemy modele wirtualnej rzeczywistości. Nasze usługi, mają na celu dostarczenie wysokowartościowych informacji i zestawu danych, który będziesz mógł wykorzystać w codziennej pracy czy przy promowaniu Twoich usług.

Skanowanie 3D https://vpi-polska.pl/ zabytków nie jest dla nas jedynie produktem, który oddajemy w Twoje ręce. Oferujemy pełną pomoc i zaangażowanie w cały proces kreowania cyfrowego zapisu informacji, a także dbamy o to, aby Twoje działania przynosiły wymierne korzyści. Tworzymy również modele 3D, które będą użyteczne dla celów projektowych bądź BIM. W naszej ofercie znajdziesz trójwymiarowe opracowania obiektów na każdym stopniu uszczegółowienia, które wpłyną pozytywnie na przebieg Twojej pracy nad projektem. Holistyczne podejście do procesu skanowania 3D zabytków to cecha, która wyróżnia nas na rynku. Stawiamy na pewne i sprawdzone rozwiązania.