20 lipca, 2024

Przestrzeń stworzona do spotkań we Wrocławiu

Źródło: https://jatki.wroclaw.pl/

Szukasz przestrzeni z muzyką na żywo – idealnej na miły wieczór z przyjaciółmi lub romantyczne spotkanie we dwoje? A może potrzebujesz miejsca odpowiedniego do organizacji konferencji, warsztatów czy przyjęcia okolicznościowego w niebanalnym otoczeniu? Właśnie taką przestrzeń tworzymy dla Ciebie w restauracji Jatki 2.0 Food&Culture tuż przy wrocławskim Rynku. Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Co możemy Ci zaoferować?

Jatki 2.0 Food&Culture to miejsce spotkań znajdujące się przy historycznej ulicy Jatki, 100 metrów od wrocławskiego Rynku. Dzięki usytuowaniu lokalu w okolicy wyłączonej z ruchu samochodowego, pobyt w przestrzeni Jatki 2.0 Food&Culture daje poczucie odcięcia od zgiełku miasta, a każde spotkanie zyskuje kameralną atmosferę. Aby uprzyjemnić Ci spędzony u nas czas, w piątkowe i sobotnie wieczory organizujemy koncerty muzyki na żywo. Zachęcamy również do rozpoczęcia z nami sobotnich i niedzielnych poranków, kiedy to serwujemy wyśmienite śniadania. Ponadto nasza restauracja zaprasza każdego dnia na wyśmienite jedzenie w miłej atmosferze.

Jak możesz wykorzystać naszą przestrzeń?

JATKI 2.0 to przestrzeń składająca się z dwóch sal o łącznej powierzchni 180 m , mogących pomieścić jednocześnie około 80 gości. Jedno z pomieszczeń wyposażone jest w sprzęt multimedialny, pozwalający na prowadzenie szkoleń i konferencji. Dodatkowo w jednej z sal znajduje się pianino, które może zostać wykorzystane do uatrakcyjnienia spotkania biznesowego, eventu lub wystawy. Zapraszamy!