25 maja, 2024

Funkcjonalny hol – od czego zacząć projektowanie mebli na wymiar

Źródło: https://mebleklosinscy.pl/

Hol to jedno z niedocenianych pomieszczeń w naszym domu.

Przeznaczeniem tej przestrzeni jest nie tylko wieszak na ubrania i szafka na buty, ale niekiedy spiżarka czy praktyczna szafa na wymiar na pralkę i suszarkę.

Funkcjonalne meble na wymiar do przedpokoju to rzecz do pozazdroszczenia.

Zobaczcie sami https://mebleklosinscy.pl/portfolio/petrol

Niejednokrotnie spotykamy z pytaniem od Klientów:

“Czy Państwa firma tez potrafi zaprojektować meble na wymiar do małego holu/przedpokoju, ponieważ byli już inni Panowie i nie umieli zaaranżować funkcjonalnej zabudowy ?”

Nasz odpowiedź jest zawsze jednoznaczna: oczywiście:)

Nie ważne czy jest to mieszkanie w starym, postkomunistycznym bloku, czy XIX wieczna kamienica lub nowoczesny dom. Zawsze zaaranżujemy odpowiednią stylistycznie i metrażowo powierzchnię oraz dobierzemy materiał odpowiadający wymaganiom Klienta.

Wszystko poprzedzamy wnikliwą ankietę potrzeb, to na jej podstawie realizujemy meble na wymiar lub kompleksowo projektujemy całe wnętrze .

O czym warto pomyśleć wcześniej ?

Należy pamiętać ,że inne są wymagania co do rozkładu szuflad, półek i drążków na ubrania dla naszych kochanych seniorów, a inaczej na ten problem zapatrują się małżeństwa z dziećmi czy też single:) https://mebleklosinscy.pl/portfolio/natural-oak

Tutaj wracamy do naszego wnikliwego doradztwa przy projektowaniu mebli na wymiar oraz kompleksowej aranżacji wnętrza . Na co dzień pracujemy zarówno z Klientami młodymi, jak i starszymi. Bardzo dobrze wiemy jakie potrzeby mają dane grupy osób. Zawsze znajdujemy odpowiednie rozwiązania, a część z nich znajdziecie na naszej stronie .