25 maja, 2024

Ciepłe buty na jesienne dni

Jesienią pogoda bywa zmienna. Dlatego buty na jesień powinny być nie tylko stylowe, ale i ciepłe, praktyczne i nieprzemakalne. Takie funkcje spełniają botki sięgające za kostkę lub mokasyny szyte solidnie i wykonywane z dobrych materiałów. Odejście lata zwykle wiąże się z końcem przewiewnego, ażurowego obuwia odsłaniającego stopy. Jednak i przed nadejściem zimy można cieszyć się bardzo wygodnymi i eleganckimi butami. Ważny jest wybór fasonu i oczywiście wygoda podczas chodzenia.

Do pracy i na spacer: buty na jesień za kostkę

W butach za kostkę można wyjść na spacer z psem i pójść do pracy. Jeśli akurat rano spadnie deszcz, takie obuwie nie przemoknie i uchroni stopy przed zimnem. Polecana jest skóra ekologiczna, naturalna i zamsz. Modne buty na wyższej podeszwie lub koturnie też idealnie sprawdzają się jesienią. Dobrze komponują się z innymi częściami garderoby: ze spodniami, spódnicami i sukienkami. Wygodne buty na jesień https://www.twojeobuwie.pl/ mogą też być połączeniem sportowych modeli z eleganckimi, wyjściowymi. Od kilku sezonów modne są wiązane lub zapinane na rzepy trampki na wyższej podeszwie. Zastępują z powodzeniem obcasy i idealnie sprawdzają się u pań, które lubią komfort o każdej porze dnia. Dla panów proponuje się także obuwie jesienne za kostkę. Mogą to być skórzane modele lub szyte ze skóry imitującej naturalną. Obok klasycznej czerni warto zwrócić uwagę na inne, mniej oczywiste kolory: czerwień, bordo, błękit, zieleń i granat.

Kolory butów modne jesienią

Jesienią modne są zwłaszcza odcienie spadających liści i barwy natury. Dlatego co kilka sezonów powracają kowbojki za kostkę lub wyższe. Kowbojki to modele dla pań i dla panów. Są zarówno skórzane, jak i zamszowe oraz ze skóry ekologicznej. Obcas średniej wysokości gwarantuje wygodę każdego dnia. Z kolei szpilki na jesień, podobnie jak i na inne sezony, polecane są w barwach energetycznej czerwieni lub spokojnych odcieniach nude. Ładne buty na jesień mają barwy od jasnych po ciemne brązy i zielenie. Te odcienie najlepiej sprawdzają się także w stroju do pracy.